InterCommunity 2015 Başladı

Şu an Intercontinental İstanbul’da InterCommunity 2015 etkinliğini takip ediyoruz. Dünyanın farklı merkezlerinden canlı bağlantılarla çevrim içi (online) katılımın sağlandığı InterCommunity 2015, Internet Society’nin ilk defa gerçekleştirdiği bir etkinlik.

Birçok merkezde eş zamanlı gerçekleştirilen etkinlik, internet üzerinden çevrim içi olarak izlenebiliyor. Ancak İstanbul gibi bazı merkezler de aktif katılım için belirlendi. Biz de İnternet Derneği olarak InterCommunity 2015’i Intercontinental İstanbul’un konferans salonunda takip ediyoruz. Ayrıca 30’a yakın katılımcı da dünya genelinde ilk defa gerçekleştirilen bu etkinlik için burada.

Şu an farklı merkezlerden Internet Society partnerlei konuşma yapıyor. Az önce de İnternet Derneği’nin Başkanı Ceren Ünal ilk konuşmasını yaparak dünya genelinde InterCommunity 2015’i takip edenleri selamladı.

Konuşmalar devam ediyor. Etkinliğin henüz ilk yarısı tamamlanmadı. Gün boyu neler yaşandığını, yeni fotoğraflarla ben ya da diğer arkadaşlarım paylaşmaya çalışacağız.

Şu an InterCommunity 2015 adına dünya genelinde neler olup bittiğini ana sayfamızdaki Twitter canlı yayın akışından takip edebilirsiniz.

Evren Soyuçok | İnternet Derneği YK Üyesi | Twitter