InterCommunity 2015  Başvuru Detayları

intercommunity2015

Değerli Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere Internet Society’nin ilk defa bu yıl 8 Temmuz 2015 Çarşamba günü düzenlediği, dünya genelindeki tüm üyeler ve yönetimin eşzamanlı olarak katılacağı InterCommunity 2015 (http://www.internetsociety.org/intercommunity2015/) etkinliği yaklaşıyor. Uzaktan çevrimiçi olarak ve bölgesel merkezlerdeki etkinlik mekânlarından şahsen katılımın mümkün olduğu etkinlik için İstanbul da bölgesel merkezlerden biri olarak belirlendi ve etkinlik mekânı olarak Taksim Intercontinental ile anlaşıldı.

Detaylı programa {şuradan} ulaşabileceğiniz InterCommunity 2015’te öncelikle Internet Society CEO’su Kathy Brown ve Mütevelli Heyeti üyeleri tarafından Internet Society’nin hazırladığı Global Internet Raporu sunulacak ve gündemdeki konular hakkında sunumlar gerçekleştirilecek. Etkinliğin ikinci kısmında Cenevre, Amsterdam, Zürih ve İstanbul bölgesel merkezlerinin “Communications Privacy and Surveillance” konulu interaktif oturumunda da kısa sunumların ardından birer saatlik “Open Discussion” bölümlerinde bütün katılımcılar aktif olarak tartışmaya dahil olma imkanı bulacak.

Etkinliğe katılmak isteyen  üyelerimizin  https://www.internetsociety.org/intercommunity2015/form/ic adresindeki formu doldurarak kayıt yaptırmaları ve uzaktan katılım veya Istanbul Taksim Intercontinental’deki etkinlik mekânında şahsen katılım yönündeki tercihlerini (“in person” seçimi yapıldıktan sonra regional node olarak İstanbul’u işaretleyerek) mutlaka bildirmeleri gerekmektedir.

Bölge ülkelerden de katılım beklendiği ve Taksim Intercontinental’de sınırlı sayıda yer olduğu için şahsen katılmak isteyen üyelerimizin bir an önce kayıt yaptırmalarını rica ederiz. İstanbul dışından gelecek olan üyelerimiz için de yine sınırlı sayıda üyenin ulaşım ve konaklama masraflarının ISOC tarafından karşılanması imkanı bulunduğundan, bu yönde talepte bulunan üyelerimizin kayıt olur olmaz yk@isoc.org.tr adresinden bizimle iletişime geçmelerini de önemle hatırlatırız.

Hepinizi Internet için, internet üzerinden düzenlenen bu global etkinliğe katılarak bu tarihi ana ortaklık etmek üzere 8 Temmuz’da aramızda görmek dileğiyle,

ISOC-TR Yönetim Kurulu

www.isoc.org.tr      https://twitter.com/ISOC_TR         https://www.facebook.com/isoctr